Egzaminy Cambridge w miłej i przyjaznej atmosferze

Jesteś tutaj:

Terminy najbliższych egzaminów

FCE - 17.03.2018 lub 12.05.18 lub 9.06.18

CAE - 17.03.18 lub 13.06.18 lub 23.06.18

 

 Sprawdż inne terminy FCE, CAE, CPE

- - - - - - - - - - - - - 

Planowane egzaminy są dwudniowe

Cennik egzaminów

Rejestracja i Regulamin

User Menu

Wyjątkowo cenne kwalifikacje językowe

Osoby, które są na etapie planowania swojej kariery lub myślą o rozwoju zawodowym, wiedzą, że znajomość języka angielskiego stała się nieodzownym narzędziem w pracy.

 

Dla osób, które chciałyby mieć cenione przez uczelnie wyższe i pracodawców na całym świecie kwalifikacje, szczególnie przydatne będę certyfikaty Cambridge English: Advanced i Cambridge English: First

 

Advanced – posiadacze certyfikatu Advanced maja ułatwiony dostęp do najlepszych anglojęzycznych uczelni wyższych na świcie. Kwalifikacje te cieszą się również dużym uznaniem pracodawców w kraju i zagranicą, gdyż potwierdzają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Większość brytyjskich uczelni uznaje ten certyfikat podczas rekrutacji.

Osoby posiadające certyfikat Cambridge English Advanced oraz odpowiednie przygotowanie pedagogiczne mogę uczyć języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich w Polsce.

 

 First – posiadacze certyfikatu Cambridge English: First mogą liczyć na ułatwienia na wielu uczelniach wyższych w Polsce i za granicą. Certyfikat First zwiększa również znacząco szanse na rynku pracy. Osoby posiadające certyfikat Cambridge English First oraz odpowiednie przygotowanie pedagogiczne mogę uczyć języka angielskiego w przedszkolach i klasach I-III w Polsce.

 

Wybrane instytucje uznające certyfikaty Cambridge English. znajdują się pod adresem www.cambridgeenglish/recognition