Egzaminy Cambridge w miłej i przyjaznej atmosferze

Jesteś tutaj:

Terminy najbliższych egzaminów

FCE - 7.10.2017

CAE - 14.10 lub 2.12.2017

 

 Sprawdż inne terminy FCE, CAE, CPE

- - - - - - - - - - - - - 

Planowane egzaminy są dwudniowe

Cennik egzaminów

Rejestracja i Regulamin

User Menu

Program Patronacki

1. Egzaminy Cambridge dla szkół i instytucji.


Zapraszamy szkoły i instytucje do dokonywania zgłoszeń grupowych na egzaminy w naszym Centrum. Sesje egzaminacyjne odbywają się na Żoliborzu i Bielanach, w naszym Centrum. Możemy również zaproponować przeprowadzenie egzaminu w  Państwa siedzibie. Są to tzw sesje zamknięte.


W przypadku zgłoszeń grupowych terminy egzaminu możemy dostosować do Państwa potrzeb. Przygotowujemy również dla Państwa specjalną ofertę cenową .
Jeśli są Państwo zainteresowani dokonaniem rejestracji grupowej prosimy o kontakt .
 adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,   tel 784 639 182 w godz 14.00 - 19.00 .

 


2. Program Patronacki dla szkół.


Zapraszamy szkoły do przystąpienia do Programu Patronackiego Cambridge English Angloschool . Celem programu jest  zaoferowanie egzaminów Cambridge uczniom Państwa szkoły. Egzaminy te mogą odbywać się na terenie szkoły i w terminach przez Państwa wybranych. W ramach patronatu otrzymują Państwo Certyfikat , który może szkoła umieszczać w swoich materiałach promocyjnych. Oferujemy opiekę metodyczną i szkolenia dla nauczycieli oraz materiały egzaminacyjne dla uczniów. Sesje zamknięte mogą odbywać się w małych grupach, już od 8 osób na dany poziom egzaminacyjny. Proponujemy rabaty dla szkół objętych patronatem. Więcej informacji znajdą Państwo w załącznikach.
Nasz email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 3. Cambridge English Assessment Preparation Centre.

preparation centre cambridge english


Certyfikat Preparation Centre jest przyznawane placówkom, które przygotowują oraz rejestrują kandydatów na Egzaminy Cambridge.
Po spełnieniu określonych warunków instytucja / szkoła może zostać partnerem Cambridge English Language Assessment i dołączyć do elitarnego grona  instytucji bezpośrednio współpracujących z Cambridge English. Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku.