Centrum Egzaminacyjne Angloschool PL036

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

RODO/POLITYKA COOKIES Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wielu z naszych słuchaczy pyta: Czy warto zdawać egzaminy Cambridge ESOL?

Powszechnie wiadomo, że egzaminy Cambridge ESOL są najbardziej wiarygodnymi i rozpoznawalnymi dowodami znajomości języka angielskiego na określonym poziomie zaawansowania. Zdający mają pewność, że ich umiejętności zostaną ocenione dokładnie, uczciwie i rzetelnie.

Z tego powodu najczęściej właśnie certyfikaty Cambridge są wymagane, jeśli chcemy studiować za granicą lub mieć szansę na dobrą pracę w Polsce i wielu krajach na świecie.

Ministerstwa i organizacje rządowe
Egzaminy Cambridge na różnych poziomach są uznawane przez ministerstwa i organizacje rządowe w różnych celach, między innymi do rekrutacji pracowników i szkolenia nauczycieli w sektorze szkolnictwa publicznego. W Polsce egzaminy Cambridge są honorowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a także Ministerstwo Edukacji Narodowej i Służbę Cywilną.

Pracodawcy i organizacje branżowe
Egzaminy Cambridge są uznawane przez wiele firm o zasięgu globalnym. Są wśród nich tak znane korporacje jak Unilever, HP, Siemens, Sony, GlaxoSmithKline, Nestle, Microsoft, Adidas czy Coca-Cola. W Polsce egzaminy Cambridge są uznawane między innymi przez Narodowy Bank Polski, PKO BP, Polkomtel czy Telekomunikację Polską. Również tysiące mniejszych firm honoruje egzaminy Cambridge.

Firmy i instytucje, które zapewniają szkolenia językowe pracownikom, używają egzaminów Cambridge jako narzędzia sprawdzającego postępy w nauce. Certyfikaty te są też powszechnie stosowane w czasie rekrutacji i jako element rozwoju zawodowego pracowników.

Jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo lub zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, posiadane jednego z certyfikatów Cambridge na pewno Ci w tym pomoże.

Uczelnie wyższe
Egzaminy Cambridge są powszechnie uznawane przez uczelnie wyższe w Polsce i za granicą. Posiadacze certyfikatu Cambridge na określonym poziomie mogą zostać zwolnieni z egzaminu wstępnego z języka angielskiego lub z lektoratu.

 

Back to top