Nastolatki 12-15+ 

Nastolatkom przygotowaliśmy kursy na 5 poziomach zaawansowania, od początkującego plus do B2 First for Schools.

 

Czas zdawać!

Ostatnie klasy podstawówki to czas, kiedy posiadamy już wystarczającą wiedzę, żeby spróbować swoich sił na egzaminach językowych – na przykład na egzaminach Cambridge Assessment English, organizowanych przez nasz ośrodek egzaminacyjny. Wszystkich 8 klasistów zachęcamy do zdawania egzaminów:

  • A2 Key
  • B1 Preliminary for Schools
  • B2 First for Schools

Zachęcamy do sprawdzenia się – im więcej zdanych egzaminów, tym większe doświadczenie w zdawaniu, które buduje pewność siebie i zwiększa szanse na sukces na trudniejszych poziomach. Ale nawet jeśli nie zamierzasz zdawać żadnego z w/w egzaminów, skorzystasz na pewno z naszego programu przygotowań egzaminacyjnych. Oferujemy dwa rodzaje kursów gimnazjalnych:

  1. Kursy standardowe z elementami egzaminacyjnymi.
  • Anglo Teens 2, przygotowanie do egzaminu A2 Key
  • Anglo Teens 3 z elementami egzaminu B1 Preliminary for Schools
  • Anglo Teens 4,przygotowanie do egzaminu  B1 Preliminaryfor Schools
  • Anglo Teens 5, zawierająca elementy egzaminu B2 First for Schools

 

  1. Kursy przygotowujące do egzaminów B1 Preliminary, B2 First for Schools

Przed przystąpieniem do egzaminów Cambridge chętni słuchacze mogą uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach poświęconych poszczególnym częściom egzaminu oraz sprawdzić się na egzaminie próbnym (MOCK EXAM).

Egzamin  ósmoklasisty

W ramach kursów przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty

(testy, bezpłatne warsztaty, egzamin próbny)

 

Zajęcia Online są realizowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie zdalnych konferencji Zoom.us stosowane w takich instytucjach jak np.:Cambridge Assessment English, Harvard, MIT, NYU. Każdy uczestnik kursu Online otrzymuje od nas specjalny numer Meeting ID który pozwala mu dołączyć do grupy.